Close
k

Projects

Contact

News

Let's connect

Gizlilik Politikamız

Son güncelleme tarihi 01 Ocak 2021

 

Gerçek adınızdan eposta adresinize, gerçek adresinizden telefon numaranıza kadar profilinize yazdığınız bilgilerin detayları bizim tarafımızdan saklanır. Profilinizi oluştururken sizden istenen bilgilerin çoğunun yazılıp yazılmaması sizin tercihinize bırakılmıştır. Bilmeniz gereken, bize sağladığınız bütün bilgilerin güven içinde korunduğudur. Bizden resmi olarak kanunlara dayalı bir talep olmadıkça, bu bilgiler hiçbir kimseye açılmaz.

Bunun dışında biz sizin; IP adresinizi, tarayıcınızın niteliklerini, operasyon sisteminizi, ziyaret tarihiniz ve saatini istatistiksel amaçlı toplarız. Topladığımız bilgiler; web sitesi için araştırma ve geliştirme çalışmalarını yapmak ve yönetmek, Google Analytics aracılığı ile genel site trafiğinin analizlerini oluşturmak ve bu toplanmış bilgilerden reklamcılar için istatistik sağlamak amacını taşımaktadır.

Bütün bu bilgiler güvenilir üçüncü taraflarca sitemize tahsis edilmiş hosting sağlayıcılarında ve sitemiz sunucularında emniyetli bir şekilde saklanır.

Marka Liman tarafından kayıt işlemi sırasında toplanan bu bilgiler; üyelerle irtibata geçmek, site içeriğini üyelerin tercihlerine uygun hale getirmek, üyenin konumunun sergilenebilmesi ve üyenin son ziyaret tarihinin görüntülenebilmesi amacı doğrultusunda değerlendirilmektedir. Kayıt işlemi ile topladığımız bu bilgiler hesabı askıya alınmış kullanıcıların farklı bir kullanıcı adı altında tekrar siteye üye olmalarını engellemek amacını da taşır. Bu bilgilere dayanarak, üyelerimizin kayıt sonrası siteye tekrar girebilmelerini otomatikleştirmek için tarayıcılarına “cookie”ler de gönderebiliriz.

Marka Liman’dan ürün veya hizmet satın almanız halinde sizin irtibat bilgilerinizi tutar ve işlem hareketlerinizin geçmişinizi özenle saklarız.  Sizin herhangi bir talebinizin durumu hakkında sizi bilgilendirmek için ve Marka Liman ın ürünleri ve hizmetleri hakkında sizin bilgi sahibi olmanız çin sizin irtibat detaylarınızı kullanırız.

Sizin hakkında topladığımız bu bilgiler sadece bizim ve bizim sorumluluğumuz altında acentelerimiz tarafından bilinebilirler. Üye ile ilgili herhangi bir kanuni soruşturma söz konusu olması halinde Marka Liman bu bilgileri ve varsa üyenin sitemizde bulunan varlıklarını kısmen veya tamamen yetkili merciye transfer etme hakkını elinde tutar.